Sigortalı Nakliyat

İstanbul merkezli kurulan Sigortalı Nakliyat Soytaş Nakliyat firmamız, taşımacılık sektöründe ihtiyaç duyulan tüm hizmetler profesyonel kalitede müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Şirketimizin deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarının gerçekleştirdiği tüm hizmetler, müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinin yanı sıra civardaki illere de şehirler arası taşımacılık hizmetleri sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmetleri arasında çoğu nakliyat firmasının aksine İstanbul sigortalı nakliyat hizmeti sunmasıyla da adından sıkça söz ettirmektedir.

İstanbul Sigortalı Nakliyat Nedir?

Günümüzde nakliyat sektöründe müşterilerin yani ev taşıyan kişilerin yaşadığı sorunların başında eşyalarının başına gelen problemler gelmektedir. Taşınma işlemleri sırasında eşyalarının fiziksel zarar görmesi, çalınması veya kaybolması problemleri ile karşılaşan kişiler, sigortalı hizmet vermeyen nakliyat firmalarından hizmet aldıkları için ne yazık ki bu zararlarının karşılanması konusunda kendilerine herhangi bir muhatap bulamamaktadırlar.

Taşımacılık ve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetine önem veren firmalar arasında gösterilen Soytaş Nakliyat şirketimiz, maddi açıdan büyük meblağlarda maliyeti olan elektronik eşyalarının yanı sıra manevi açıdan kıymeti bulunan antika eşyalarının taşınma sırasında başına olumsuz bir durum gelmesinden endişe duyan müşterilerimize sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Firmamızın profesyonel hizmetleri arasında yer alan İstanbul sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde taşınma işlemlerinin en başından en sonuna kadar sigortalatmış olduğunuz eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta şirketi, karşılaşmış olduğunuz bu zararların giderilmesinde muhatabınız olmaktadır. Böylelikle eşyalarınız herhangi bir güven problemi yaşanmadan gönül rahatlığı ile yeni adresinize taşınabilmektedir.

Uygun Fiyatlı Profesyonel Hizmet

İstanbul merkezli kurulan ve nakliyat sektöründe profesyonel hizmetlerine devam eden şirketimiz, taşımacılık alanında müşterilerimizin talep ettiği tüm hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yerine getirmeye devam etmektedir. Şirketimizin en çok talep gören İstanbul asansörlü nakliyat hizmetinin yanı sıra başarılı şekilde gerçekleştirmiş olduğu hizmetleri şunlardan oluşmaktadır:

Evden eve nakliyat
Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
Paketleme ve ambalajlama hizmetleri
Sigortalı evden eve nakliyat
Ofis ve işyeri nakliyatı
Parça eşya nakliyatı