Mümindere Yolu No 29 /5 Sahrayıcedid KADIKÖY
trende

Şehirler Arası Nakliyat

Anasayfa » Şehirler Arası Nakliyat

Soytaş Nakliyat İle Türkiyenin Her Yerine Şehirer Arası Nakliyat Hizmeti

İstanbul’un en eski nakliyat firmaları arasında yer alan Soytaş Nakliyat firmamız, sadece İstanbul şehir içi nakliyat değil aynı zamanda Türkiyenin her yerine şehirler arası nakliyat faaliyetlerini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Özellikle memurların ve öğrencilerin sık sık yerleştiği illerimizden biri olan İstanbul’da taşımacılık faaliyetlerini müşteri memnuniyeti odaklı yerine getiren firmamız sektörde öne çıkan firmalar arasında yer almaktadır.

Geniş araç filosunda yer alan bakımlı ve son model kamyonlarla İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetleri sunan şirketimiz, sektörün içinden yetişmiş genç ve dinamik çalışan kadrosuyla görev aldığı tüm taşımacılık hizmetlerinde profesyonel hizmet sunmaya gayret etmektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı fiyat politikasıyla da taşımacılık sektörünün en çok tercih edilen şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

İstanbul Güvenilir ve Hızlı Taşımacılık Hizmeti

Özellikle İstanbul şehirler arası nakliyat firması arayışında bulunan müşteriler, güvenilir firmalardan hizmet almaya özen göstermektedir. Çünkü nakliyat sektöründe sık sık rastlanabilen eşyaların kaybolması ya da çalınması ve fiziki olarak zarar görmesi gibi problemlerle uğraşmak istemeyen müşterilerin mutlaka alanında tecrübeli ve müşterilerine garantili hizmet sunan şirketleri tercih etmesi gerekmektedir.

İstanbul’da faaliyetlerine başladığı günden bu yana görev aldığı tüm işlerde müşterilerine güvenilir ve hızlı taşımacılık hizmeti sunan Soytaş Nakliyat firmamız, sektörün en eski firmalarından biri olma niteliğini de korumaktadır. Bu sayede en güvenilir nakliyat şirketlerinden biri olarak hizmet veren firmamızın şehir içi taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de yoğun talep gördüğü görülmektedir.

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdüren köklü firmamız, İstanbul evden eve asansörlü nakliyat ve benzeri tüm talep gören işlerde profesyonel sonuçlar sunmaktadır. Şirketimizin genç ve dinamik çalışan kadrosunun güler yüzlü hizmetleri ile gerçekleştirilen taşımacılık faaliyetlerimiz şunlardan oluşmaktadır:

  • Asansörlü nakliyat
  • Evden eve nakliyat
  • Ofis ve işyeri nakliyatı
  • Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
  • Parça eşya nakliyatı
  • Paketleme ve ambalajlama hizmetleri
  • Sigortalı evden eve nakliyat
  • Kurumsal nakliyat hizmetleri


Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile firmamızın hizmetleri hakkında detaylı bilgileri şirketimizin kurumsal internet sitesi üzerinde bulabilirsiniz.

Taşımacılıkda Üstün Hizmet Kalitesi İle Tanışın
%d blogcu bunu beğendi: