Sahrayıcedid Mah Mümindere Cad No 29 / 5 KADIKÖY /İSTANBUL
trende

Ofis Taşımacılığı

Anasayfa » Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı Soytaş Kurumsal Ve Bireysel Taşıma Şirketi

Ofis Taşımacılığı sektöründe müşterilerimizin tüm isteklerine ve taleplerine yönelik en iyi çözümleri ortaya koymaya devam eden Soytaş Nakliyat firmamız, faaliyetlerine başladığı günden bu yana nakliyat sektörünün en çok tercih edilen güvenilir şirketleri arasında yer almayı başarmıştır. Şirketimizde görev yapan deneyimli personelimiz, her biri taşımacılık sektörünün içinden yetişmiş ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş çalışanlardan oluşmaktadır.

İstanbul merkezli kurulan nakliyat firmamız, kurumsal taşımacılık şirketi olmanın bir gereği olarak evden eve taşımacılık faaliyetlerinin yanı sıra İstanbul ofis taşımacılığı hizmetlerinde de müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam etmektedir. Sektörde faaliyet gösteren pek çok firmanın aksine işyeri taşımacılığında da deneyimi bulunan firmamız, bunun yanı sıra uyguladığı cazip fiyat politikası sayesinde sektörün en çok tercih edilen başarılı nakliyat firmaları arasında yer almaktadır.

İstanbul Profesyonel OfisTaşımacılığı Hizmetleri

İşyerine bir ekmek teknesi gözüyle bakan firmamızın deneyimli ve dinamik çalışan kadrosu, nakliyat işlemlerinde üst düzeyde titizlilik göstermektedir. Bununla birlikte İstanbul sigortalı nakliyat firması olarak hizmet sunan şirketimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda maddi açıdan çok yüksek meblağlarda değeri olan iş makineleri ve benzeri elektronik cihazları, tüm taşınma faaliyetleri sırasında sigortalatmaktadır. Bu sayede taşıma işlemlerinde güvenliğine büyük özen gösterdiğiniz ve başına bir kaza gelmesinden endişe ettiğiniz tüm cihazlarınız ve makineleriniz firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta şirketi tarafından sigortalanarak güvence altına alınmış olmaktadır.

Soytaş Nakliyat firmamızın bu sigortalı taşımacılık hizmetleri ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sektörde pek çok şirketin taşınma işlemlerinde bir numaralı adres olarak firmamızı tercih etmesine vesile olmaktadır. Siz de işyerinizi güvenilir bir şekilde sorunsuz faaliyetler ile taşıtmak istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Ofis Taşımada Uygun Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri sürdüren şirketimiz İstanbul ofis taşıma fiyatları konusunda da rakip şirketlerin yapmadığı kadar kolaylıklar sunmaktadır. Uygun fiyat politikasının yanı sıra taksitli ödeme seçenekleriyle de her bütçeye uygun ödeme kolaylıkları sunan firmamızın güncel fiyatlarına internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak faaliyetlerimiz ve fiyat politikamız hakkında son gelişmeleri öğrenebilirsiniz.

https://www.facebook.com/soytasmoving/

https://www.soytasnakliyat.com.tr/

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
%d blogcu bunu beğendi: