Sahrayıcedid Mümindere Yolu Cad No 29 / 5 KADIKÖY/İSTANBUL
trende

Hakkımızda
Anasayfa » Hakkımızda

Geniş hizmet kapasitesi dahilinde çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız hizmet vermiş olduğu her sektörde kalitesi ile farkını ortaya koymaktadır.

Uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olan firmamız tamamen profesyonel olarak gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarla sektördeki taleplerin karşılanmasını sağlamaktadır. Eşya depolama alanında gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarda özellikle müşteri memnuniyetini garanti ederek eşyaların güvenli bir şekilde bekletilmesini sağlamaktayız.

Sahip olduğumuz depolama alanı ile bölgedeki taleplerin sorunsuz şekilde karşılanmasını sağlamaktayız. Daha geniş alanda daha iyi hizmet sunabilmek adına aralıksız şekilde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Misyonumuz

Nakliyat sektöründe en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde sunmak adına profesyonel bir kadro ile çalışmaktayız. Bu sayede gerçekleştirmiş olduğumuz her çalışmada sorunsuz ve güvenilir hizmet alınmasını sağlamaktayız. Firmamız hizmete başladığı günden itibaren kısa vadede belirlemiş olduklarını yerine getirmeyi başarmıştır.

Vizyonumuz

Depolama alanında oluşan taleplerin karşılanabilmesi için ara vermeden firmamızın hizmet alanını genişletmeye devam etmekteyiz. Daha fazla alanda profesyonel şekilde çalışma yapabilmek adına uzun vadede belirlemiş olduğumuz hedeflerimize ulaşmak için çalışmaktayız. Tam kapasiteyle hizmet verebilmek adına depolama alanımızı en verimli şekilde kullanıma hazır hale getirdik.

Kalite Politikamız

Kaliteli ve güvenilir eşya depolama hizmetleri için depolama alanlarımız içerisinde yerden yüksek sistemler kullanılmaktadır.

Personelimiz yapmış olduğumuz her çalışma için detaylı şekilde bilgilendirilmektedir.

Alanında en iyi olan uzman kadro ile hizmet verilmektedir.

En iyi fiyat garantisi ile hizmet sunulmaktadır.

Her hizmette önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Müşteri Memnuniyeti Garantili Hizmet

Depolama çalışmaları sırasında yaşanabilecek her türlü probleme karşı önlem alarak müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz. Garantili ve güvenilir hizmet almak isteyenler için firmamız belirlemiş olduğu çalışma alanlarında yeterli kapasiteyle hizmet sunmaya devam etmektedir. Uygun ambalaj seçenekleri ile paketlenen eşyalar uzun süre sorunsuz şekilde depolama alanlarımız içerisinde bekletilmektedir.

Profesyonel Hizmet

Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması veya depolanması konusunda profesyonel çalışma yapmaktayız. Yeterli bilgi ve deneyime sahip olan uzman ekibimiz talepleriniz doğrultusunda gerçekleştirilecek her çalışmada gerekli itinayla göstermektedir. Aynı zamanda kullanmış olduğumuz uygun ekipmanlar sayesinde herhangi bir sorun yaşanmadan taşıma ve depolama çalışmalarını sürdürülmesini sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: