Mümindere Yolu No 29 /5 Sahrayıcedid KADIKÖY
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

İstanbul’da nakliyat ve taşımacılık sektöründe müşterilerin ihtiyaç duydukları tüm taşımacılık işlemlerine yanıt vermek amacıyla kurulan Soytaş Nakliyat firmamız, faaliyetlerinde kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile fark yaratmaya devam etmektedir. Başkentin en çok tercih edilen nakliyat firması konumunda olan firmamız faaliyetlerine başladığı günden bu yana güvenilir ve güler yüzlü hizmeti ile müşterilerimizin gönlünde taht kurmayı başarmıştır.

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak sektörde başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam eden firmamız, benimsemiş olduğu uygun fiyat politikasıyla da müşterilerin ilk tercihleri arasında kendine yer bulmaktadır. Öğrencisinden bekarına, memurundan geniş ailesine kadar her müşterimiz için en uygun fiyat seçeneklerini sunan firmamız, bu sayede sektörde faaliyet gösteren çok sayıdaki tecrübesiz firmalardan da farklılaşarak müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğini bir kez daha gözler önüne sermektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şirketimizin bünyesinde görev yapan genç ve dinamik çalışanlarımızın her biri sektörün içinden yetişmiş tecrübeli ve güler yüzlü personel olarak müşterilerimizin taşıma işlemlerinde yaşadıkları stresi en alt seviyeye indirmek için özverili bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerimizin taşınma sürecinde hem fiziksel hem de psikolojik olarak yıprandığını bilincinde olan çalışanlarımız, nakliyat işlemlerinde karşılaşılabilecek sorunlarda anında etkili çözümler sunmalarıyla da profesyonel hizmet anlayışlarını öne çıkarmaktadır.

Şirketimizin müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirdiği hizmetler arasında İstanbul asansörlü nakliyat hizmetleri de yer almaktadır. Müşterilerimiz ve bizim açımızdan hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf etmeyi sağlayan asansörlü nakliyat hizmetleri sanılanın aksine oldukça uygun fiyatlarla hizmete sunulmaktadır. Şirketimizin geniş araç filosu içinde yer alan son model kamyonların yanı sıra bakımları düzenli olarak yapılan asansör araçları sayesinde taşıma işlemleri çok kolay ve üst düzey güvenlikli bir şekilde sonuçlandırılabilmektedir. Firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirdiği diğer hizmetler şunlardan oluşmaktadır:

  • Evden eve sigortalı nakliyat,
  • Şehir içi ve şehirler arası nakliyat,
  • Ambalajlama ve paketleme hizmetleri,
  • Parça eşya taşıma hizmetleri,
  • Kurumsal nakliyat,
  • Ofis ve işyeri nakliyatı Soytaş Nakliyat firmamızın profesyonel hizmetleri ve güncel fiyatları hakkında detayları kurumsal internet sitemizde bulabilirsiniz.
Taşımacılıkda Üstün Hizmet Kalitesi İle Tanışın
%d blogcu bunu beğendi: