Mümindere Yolu No 29 /5 Sahrayıcedid KADIKÖY
trende

Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektöründe köklü geçmişi ve müşteri memnuniyetine önem veren hizmet anlayışı ile öne çıkan Soytaş Nakliyat firmamız, faaliyetlerine başladığı günden bu yana profesyonel nakliyat hizmetlerini başarılı bir şekilde yerine getirmeye devam etmektedir. Şirketimiz sahip olduğu geniş ve son model araç filosunun yanı sıra her biri sektörün içinden yetişmiş deneyimli personeli ile de başkentte taşımacılık faaliyetlerinde en çok tercih edilen firmalar arasında yoğun ilgi görmektedir.

Sektörde 10 yılı aşkın tecrübesinin ışığında kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet veren nakliyat firmamız, İstanbul evden eve nakliyat konusunda ihtiyaç duyulan tüm konulara profesyonel çözümle sunmaktadır. Geniş ve son model taşımacılık araç filosuyla nakliyat konusunda tüm ihtiyaçlara kaliteli çözümler ortaya koyan şirketimiz aynı zamanda uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile de sektörde müşteri kitlesini her geçen gün artırmaya devam etmektedir.

İstanbul Uygun Fiyatlı Nakliyat Hizmetleri

İstanbul merkezli kurulan ve sektörün en köklü nakliyat şirketleri arasında kendine yer bulan firmamız, deneyimli personeliyle de taşımacılık alanında adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir. Özellikle müşteri memnuniyetine verdiği önemi göstermek adına uygun fiyat politikası benimseyen firmamız, İstanbul evden eve nakliyat fiyat al araştırması yapan tüm müşterilerimize bütçelerine uygun fiyatlar sunmasıyla sektörde öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra firmamızın profesyonel hizmetleri arasında şu taşımacılık faaliyetleri yer almaktadır:

  • Evden eve asansörlü nakliyat,
  • Şehir içi ve şehir dışı nakliyat,
  • Ambalajlama ve paketleme hizmetleri,
  • Parça eşya nakliyat hizmetleri,
  • Evden eve sigortalı nakliyat,
  • Ofis ve işyeri nakliyatı,
  • Kurumsal nakliyat


İstanbul’un en köklü ve en tecrübeli firmaları arasında gösterilen Soytaş Nakliyat firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirdiği tüm bu hizmetlerde sektörde en uygun fiyat seçeneği sunmasıyla da popüler taşımacılık firmaları arasında yer almaktadır.

Güvenilir ve Güler Yüzlü Hizmet

Firmamızda profesyonel olarak görev yapan tüm çalışanlarımız, sektörün içinden yetişmiş deneyimli ve genç personelden oluşmaktadır. Bu sayede deneyimli ve başarılı İstanbul evden eve nakliyat firması arayışında olan tüm müşterilerimiz için güler yüzlü hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden çalışanlarımız hizmetlerinde memnuniyet yaratmaktadır.

Taşımacılıkda Üstün Hizmet Kalitesi İle Tanışın
%d blogcu bunu beğendi: