Eşya Paketleme istanbul’un en köklü ve en deneyimli taşımacılık firmaları arasında yer alan firmamız, sektörde faaliyetlerine başladığı günden bu yana müşterilerimizin talep ettiği tüm konularda profesyonel hizmet sunmaya özen göstermektedir. Bunlar arasında yer alan paketleme ve ambalajlama hizmeti de nakliyat sektöründe çoğu şirketin yerine getirmediği özel hizmetlerden biri olarak öne çıkmaktadır.

Soytaş Nakliyat firmamız, taşınma işlemlerinde müşterilerimizin eşyalarına herhangi bir şekilde fiziksel zarar gelmemesi konusunda titizlikle çalışmaktadır. Eşyaların evden kamyona yüklenip istiflenmesinde, kamyonla taşınmasında ve yeni adrese özenli bir şekilde yerleştirilmesi işlemlerinde güvenli bir şekilde formunu koruması için paketlenmesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Paketlemesi iyi yapılmayan eşyalar darbelerden ya da taşınma sırasında yaşanan hareketlilikten etkilenerek kırılabilmekte ya da bozulabilmektedir.

Taşımacılıkta Profesyonel Paketlemenin Önemi

İstanbul merkezli kurulan ve müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam eden firmamız, İstanbul evden eve taşımacılık sektöründe tecrübesiyle de adından sıkça söz ettirmektedir. Ev taşıma işlemlerinde eşyaların dikkatli ve özenli bir şekilde paketlenmiş olması da büyük önem taşıyan konular arasında yer almaktadır.

Özellikle elektronik ve kırılabilir materyalden üretilen eşyaların nakliyat sırasında özenli bir şekilde paketlenmiş olmasına büyük özen gösterilmesi gerekmektedir. Aksi halde eşyaların kamyon içinde taşınırken bile kırılıp zarar görmesi mümkün olabilmektedir. Nakliyat sektöründe çokça yaşanan bu sorunlardan müşterilerimizin mağduriyetler yaşamasının önüne geçebilmek için Soytaş Nakliyat bünyesinde görev yapan deneyimli personelimiz paketleme ve ambalajlama hizmeti sunmaktadır. Elektronik cihazlarınızın göreceği en ufak bir darbe arızalara neden olacağından firmamızın tecrübeli çalışanları televizyon, bilgisayar, beyaz eşyalar gibi maliyeti yüksek cihazlarınızın profesyonel bir şekilde paketlenip ambalajlanmasında müşterilerimize destek sunmaktadır.

İstanbul Uygun Fiyatlı Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

İstanbul evden eve asansörlü nakliyat firması olarak sektörde pek çok müşterinin bir numaralı tercihi konumunda olan firmamız, aynı zamanda tüm faaliyetlerinde uyguladığı cazip fiyat politikası ile de müşteri memnuniyetine ne kadar önem veren bir nakliyat firması olduğunu ortaya koymaktadır. Taşınma işlemleri sırasında ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda ve güncel fiyat politikamız hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için firmamızın kurumsal internet sitesini kullanabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir