trende

Eşya Depolama

18.05.2022
16
Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama ve taşıma şirketi Türkiye nin En İyi Eşya Depolama Firması

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama hizmeti sunan Soytaş İstanbul Depolama, kaliteli ve güvenilir çalışmaları ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul genelinde eşya depolama konusunda en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Eşya depolama hizmeti, baştan sona 1. Sınıf kalitede sunulmak durumundadır. Özellikle eşyaların uzun süreli saklanması durumunda her tülü koruma şartının sağlanması gereklidir. Bu da depoların fiziki yapılarının depolama sistemine uygunluğuna bağlıdır. Başarılı bir eşya deposu için olmazsa olmaz bazı şartlar bulunmaktadır. Bunların başında kesinlikle depo hijyeni ve güvenliği gelir. istanbul Eşya depolama firması olarak Soytaş Depolama sizler için gerekli bütün tedbirleri almıştır. Peki eşya depolama hizmeti neden gereklidir?

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları için etkili birkaç husus vardır. Bu hususlar depolanacak eşyanın miktarı ve depolama süresidir. Depolama firması olarak sunduğumuz fiyat teklifleri için müşterimizden detaylı bilgi aldıktan sonra tutar belirlemekteyiz. Oda sayısına göre eşya sayısı ve miktarı deponun büyüklüğünü belirler. Bazen tek parça eşya bazen de komple bir ev ya da iş yeri depolanmak istenebilir. Bu sebeple fiyat aralığı için esas olan madde eşya miktarıdır.

Soytaş Depolama, özellikle uzun vadede depolama hizmeti almak isteyen müşterilerine sunduğu kampanyalarla da indirim konusunda yardımcı olmaktadır. Her bütçeye uygun ödeme koşulları ve fiyat politikası ile eşyalarınızı sağlıklı depolarda saklamanız artık mümkün! Aylık, 3 Aylık ve 6 Aylık periyotlarda depolama hizmeti için siz değerli müşterilerimize 200 TL’ den başlayan başlayan fiyatlarla hizmet sunmaktayız.

Neden Soytaş Depolama?

Soytaş Depolama’ yı tercih etmeniz için mantıklı birçok gerekçe var. Öncelikle depolama firması olarak işimizi önemsiyor ve eşyalarınızı kendimize emanet biliyoruz. Bu emanetlerin asla zarar görmemesi için elimizden gelen bütün tedbirleri alıyoruz. 7/24 güvenlik kameraları ile koruma altında bulunan depolarımız daima güvenlik görevlilerimizin gözetimindedir. Sel baskını, yangın, deprem ve hırsızlık gibi olaylara karşın tüm tedbirleri almış bulunmaktayız.

Eşyaların depoda kaldığı sürece kokmasını, nem ve rutubetten etkilenmesini önlemekteyiz. Bunun için depolarımızın hijyenini oldukça önemsiyoruz. Devamlı surette temizlenerek dezenfekte edilen depolarda havalandırma sistemlerimiz sayesinde nem ve rutubeti depolarımızdan uzaklaştırıyoruz. Bu sayede eşyalarınız ne kadar uzun süre depoda kalsa da asla koku almaz. Size özel depoların anahtarlarını sadece size teslim etmekteyiz. Eşyalarınızı dilediğiniz zaman kontrol edebilir, dilediğiniz zaman eşyalarınıza ekleme ya da çıkarma yapabilirsiniz. Depolama firması olarak bütün müşterilerimiz ile yazılı depolama sözleşmesi yapmaktayız. Bu sözleşme ile müşterilerimize sunduğumuz hizmeti somut şekilde ifade etmekteyiz. Diğer firmaların aksine şeffaf bir çalışma sitili ile sizler için güvenilir eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

eşya depolama

Eşya Depolama Avantajları

Eşya depolama konusunda hizmet alsam mı diye düşünceni varsa olumlu cevap vermeniz için birçok sebep vardır. Bu sebeplerin başında yaşam alanlarınızın ferahlığı gelir. Çoğu zaman eskise bile atamadığınız eşyaların evinizde yıllar boyunca yer işgal ettiğini fark etmezsiniz bile… Ancak öyle bir zaman gelir ki evde kolilerin basık bir hava oluşturduğunu hissedersiniz. Ama bu eşyaları gerek hatıralarından gerekse ilerde lazım olabilir düşüncesinden dolayı atamazsınız. İşte hatıralarınızı çöpe atmadan muhafaza etmenin yolu, eşya depolamadır.

Bir diğer durumda ise kıymetli eşyaların saklanması vardır. Önemli maddi değeri olan tablolar, vazolar ya da buna benzer eşyaları evinizde artık tutmak istemiyorsanız depoda saklayabilirsiniz. Bu, eşyalarınızı sizden çok daha iyi koruyacak bir sistem içerisinde uzun vadede saklayabileceğiniz bir düzen demektir.

Sadece evler değil işyerleri için de aynı avantajı sağlayan eşya depolama hizmeti, yetersiz arşivler için en güzel alternatiflerden birisidir. Ofisinizi taşıyamıyorsanız o halde ofis eşyalarınızı, arşiv dosyalarınızı saklayabilecek bir depo işinizi görecektir. Bunun dışında eğer mevsimlik işle meşgulseniz (fuarlar, organizasyonlar gibi) işin bitiminde işyeri kirası vermek yerine bu araç gereçlerinizi bir sonraki döneme kadar depoda muhafaza edebilirsiniz.

Eşya depolama avantajları saymakla bitmez… Bir de yeni evleneceklere ve öğrencilerin eşyalarına değinelim! Evlenecek çiftler düğün öncesinde kira masrafı olmasın diye evi hemen kiralamaz. Ancak nişan ve söz sonrasında ev eşyalarını uygun kampanyalarla almak isterler. Bu fırsattan yararlanmak maddi açıdan büyük şans olsa da eşyaların nereye konulacağı konusu düşündürür. İşte artık bütçenize uygun düğün hazırlığı yaparken eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bırakabileceğiniz Soytaş Depolama hizmeti var.

Bizi Takip Edin https://www.instagram.com/soytasevdenevenakliyat/

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Soytaş Nakliyat Ltd Şti
  Soytaş Nakliyat Ltd Şti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?