Kurulduğumuz ilk günden beri Soytaş Nakliyat bünyesinde olarak, nakliyat sektörünün önde gelen ve aranılan firmaları arasında olamamız, yılların birikimi ve tecrübesi sayesindedir. İstanbul evden eve nakliyat olarak hizmetimizi Erenköyde de devam ettiriyoruz.

Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz, modern asansörlü taşıma araçlarımız ve her boyda bulunan lüks taşıma kamyonlarımız ile siz değerli müşterilerimizin rahatı ve konforlu bir şekilde eşyalarının nakliyatı için tüm özverimizle buradayız.

Erenköy Evden Eve Nakliyatta Nasıl Hizmetler Var?

Firmamız, yılların vermiş olduğu deneyimle birlikte öncü firma olmasını, sizlere sunduğu hizmetler ile sağlamıştır. Nedir bu hizmetler? Siz evinizi ya da işyerinizi taşımaya karar verdiğinizde alanında tecrübeli ekspertizlerimiz evinize ya da işyerinize gelip eşyalarınızın keşfini yapıp, size en uygun fiyat teklifini sunuyorlar. Müşteri memnuniyeti odaklı bir nakliyat firması olduğumuz için bütçenizi sarsmadan bir ücret teklifi vermemiz bizler için çok önemli.

Evi taşımaya karar verdiğiniz gün belirlendiğinde yine deneyimli taşıma ve montaj personelimiz evinizdeki eşyaları taşıma esnasında karşılaşılabilecek hasar olasılıklarına karşı, en uygun ve kaliteli malzemeler ile ambalajlama işlemini yapıyorlar. Bu esnada tecrübeli montaj ustalarımız, bir çizik daha oluşmadan sökülmesi gereken eşyalarınızı demonte hale getiriyorlar.

Taşıma İşleminde Eşyalarınız Güvende

Erenköy Evden Eve Nakliyat firması olarak taşınma esnasında, tüm eşyalarınız bizim güvencemiz altındadır. Beyaz eşya, mobilya gibi çizilme riski olan eşyalarınız uygun ambalajlar ile kaplanır ve en modern asansörlü taşıma sistemi ile evinizden çıkartır. Yine her biri en lüks modellerden oluşan taşıma kamyonlarına yüklenme işlemi hiçbir hasar almadan sorunsuzca gerçekleştirilir.

Evden eve eşya taşımak, önceleri büyük bir risk olarak görülürdü; güven vermeyen nakliyat firmaları, deneyimsiz personel ve taşınma esnasında eşyaların kırılması çizilmesi gibi. Yeni bir eve taşınıldığında paketleri açıp kırılan eşyalarla karşılaşmak hiç hoş bir durum değil elbette. İşte;  tüm bu kötü olasılıklara karşı Erenköy Evden Eve Nakliyat firması olarak biz, taşınan tüm eşyalarınızı yapacağımız sigorta sözleşmesi ile tarafımızdan sigorta kapsamına alıyoruz. Yeni evinizde, işyerinizde montajı gereken eşyalarınızın gerekli işlemleri yapıldıktan sonra konforlu bir şekilde eşyalarınızı size teslim ediyoruz. Herhangi bir nakliyat gereksinimi duyduğunuzda, internet adresimizden de yılın her günü rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz.