Sahrayıcedid Mümindere Yolu Cad No 29 / 5 KADIKÖY/İSTANBUL
trende

Bostancı Evden Eve Nakliyat

12.01.2021
57
Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı evden eve nakliyat şirketleri, bölgede merkezi konumda olduğundan dolayı başka nakliyat şirketleriyle kıyaslandığında daha çok avantajlı duruma gelmiştir. Bu durumun en büyük sebebiyse; gelişmiş olan çevrede ki ilçelerden de nakliyat konusunda işleri almalarının fazla oluşudur. Bostancı evden eve nakliyat, müşterilerine daima en iyi ve kaliteli hizmeti gayet uygun fiyatlarla sunmayı amaç edinmiştir.

Evden Eve Nakliyatta Önemli Noktalar

Bostancı evden eve nakliyathizmetini daha almadan bilinmesi gereken birkaç önemli nokta vardır. Bu noktaların ilki de, nakliyat şirketleri arasında seçim yapılmasıdır… Bunların dışında; sigorta, ek sözleşmeler, fiyat teklifleri, taşınma planları, eşya listeleri gibi konularda anlaşmaya varılmadan önce şirketle mutlaka konuşulmalıdır. Oldukça önem arz eden bu hususlar, açık ve net şekilde konuşularak kâğıda dökülmelidir ki, ileri de asla sorun çıkmasına neden olmasın. Eğer karşılıklı olarak, detaylar konuşulmazsa daha sonra çok önemli sorunlar çıkar.

BOSTANCI EVDEN EVE NAKLİYAT

Bostancı Evden Eve Nakliyattın Hizmetleri Nelerdir?

  Bostancı evden eve taşımacılık için şirketimize başvurduğunuz takdirde, tecrübeli personellerimiz zaman kaybetmeden hemen sizinle iletişime geçecekler. Deneyimli personellerin sayesinde evinizin ya da iş yerinizin taşınmasını sağlayabilmek adına, şirketimize hizmet talebi hemen oluşturabilirsiniz.

Bostancı  nakliyat, hizmetinin talep edilmesinden sonra gerçekleşmesi muhtemel işlemlerin arkasından hemen hizmet bedeli belirlenir. Bedeli onayladığınız takdirde de, aşağıda ki işlemler gerçekleştiriliyor.

  • Hizmetlerin yer aldığı sözleşmede belirtilen saat ve günde, deneyimli yani uzman ekiple beraber taşınması gereken eşyaların toplanabilmesi adına sözleşmede ki adrese ulaşım sağlanır.
  • Taşınacak eşyalar, uzman ekip tarafından, gayet dikkatli şekilde paketlenir ya da kolilere koyulur. Beyaz eşya gibi farklı makinelerin, büyük bir titizlikle paketlenmesinin haricinde mobilyalarda sökülerek detaylı şekilde ambalajlanıyor.
  • Ev ve iş yeri gibi yerlerin tüm eşyalarının kolilere aktarılması ile eşyalar mutlaka kutulara özenle not edilir.
  • Kolilere aktarımları ve paketlemeleri yapılmış olan eşyalar, kapalı şekilde ki kasa araçlarda sevk edilme amacıyla asansörlü taşıma hizmetiyle aktarılır. Böylelikle, asansör taşımacılığına uyan binalar için sunulacak hizmet, taşınmayı çok kolaylaştırıyor.
  • Kapalı kasalar şeklinde ki araçlardan dikkatli şekilde taşınacak eşyalar, sonradan belirlenen adreslere ulaştırılması adına yola çıkıyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: