Sahrayıcedid Mümindere Yolu Cad No 29 / 5 KADIKÖY/İSTANBUL
trende

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

12.01.2021
57
Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat sektöründe Soytaş Nakliyat bünyesinde yer alan Ataşehir Evden Eve Nakliyat firması; yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeli personeli ile eşya taşıma gereksinimi duyduğunuz her an, siz müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyor.

Ataşehir Evden eve Nakliye; Kayışdağı, Örnek, Atatürk, Ferhatpaşa, Küçükbakkalköy, Yeniçamlıca, İçerenköy, Mustafakemal ve Yenisahra gibi Ataşehir ilçesinin semtleri dışında tüm İstanbul evden eve nakliye ve şehir dışı nakliye hizmetleri ile de sektörün öncü ve aranılan evden eve nakliye firması olma özelliğini taşımaktadır.

Neden Ataşehir Evden Eve Nakliyat?

Yaşam sürprizlerle dolu bir yolculuk ve bazen bu yolculuk içinde hayatla ilgili radikal kararlar almak gerekebiliyor, bunlar arasında en zor ve yorucu olanı belki de yeni bir eve eşya taşımak. Fakat artık bu meşakkatli eşya taşıma sürecini yaşamak zorunda değilsiniz. Güler yüzlü ve deneyimli personelimiz ile birlikte Ataşehir Evden Eve Nakliye olarak bu görevi biz üstleniyoruz.

Evden eve nakliyat sürecinde, alanında lider olan firmamız, eşya taşımaya karar verdiğinizde tecrübeli ekspertizleri ile evinize gelip eşyalarınızın miktarının tespitini yapar ve ona uygun bir ücretlendirme sunar. Birkaç gün sonrasında ev eşyalarınızın uygun şekilde kolilenip ambalajlanmasını sağlar ve böylelikle taşınma esnasında meydana gelebilecek olan maddi hasarı önler. Deneyimli montaj personeli gerekli eşyaları demonte hale getirip taşınmaya hazırlar. Aynı zamanda tüm eşyalarınız Ataşehir Nakliye firması tarafından herhangi bir duruma karşı sigorta kapsamı altına alınır.

Sadece Bu Kadar mı?

Elbette ki Ataşehir Evden Eve Taşımacılıkfirmasının hizmetleri bunlarla sınırlı değil. Firmamız tarafından sigorta kapsamı altına alınmış olan eşyalarınız, modern asansörlü taşıma araçları ile her boyda hizmet veren lüks taşıma araçlarına taşınıp, hızlı ve güvenilir bir şekilde yeni evinize ulaştırılıyor. Ve demonte hale getirilmiş olan eşyalar, istenilen yere yeniden montajlanmaktadır.

Güler yüzlü ve tecrübeli personeli, müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile alanının öncü firması olan Ataşehir Nakliyat firması yılın her günü siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Eşya taşımaya gerek duyduğunuzda internet adresimizden firmamıza ulaşabilirsiniz. Ataşehir Evden Eve Nakliye firması ile konforlu bir şekilde eşya taşımanın tadına sizde varın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: