Sahrayıcedid Mümindere Yolu Cad No 29 / 5 KADIKÖY/İSTANBUL
trende

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

12.01.2021
45
Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Acıbadem evden eve nakliyat ile banka, lobi, ofis, ev, fuar gibi yerleri güvenli ve kolay şekilde taşımak mümkündür… Firmamız; ağır ya da hafif olmasına bakmaksızın tüm eşyalarınızı gayet kolay şekilde taşıyor. Taşıma işlemlerini gerçekleştirirken aynı zamanda evden eve nakliyat tekniklerini de çok iyi uyguluyor.

Acıbadem Evden Eve Nakliyatla Parça Taşımacılık

Taşınma esnasında, uzman kadromuzla birlikte taşıma malzemeleri kullanılarak müşterilerin eşyaları ayrı kolilere koyulur. Şehir dışında ve içinde ki parça taşıma isteklerini firmamız eksiksiz şekilde yerine getiriyor. Tüm mobilya, koli ya da beyaz eşya taşımalarında en iyi hizmeti sunabilmek için kendini adeta firmamız hırpalıyor. Firmamıza telefon ettiğiniz takdirde, gayet uygun fiyatlarla müşterilerin emrinde oluyoruz. Size net ve uygun fiyatlar vermek adına, taşınacak yükün detaylı olarak bilgisini alıp, tüm ihtimalleri de gözeterek taşımacılık fiyatını müşteriye sunuyoruz. Dolapların sökülmesi gereken yerlerini dikkatli şekilde profesyonel kadromuzla sökerek, kesinlikle müşterilerin eşyalarına zarar gelmemesine dikkat ediyoruz.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Depolanması

Acıbadem evden evetaşımacılıkiş yerinizin, evinizin kısacası taşıdığınız tüm yerlerin depolama hizmetini de aynı zamanda gerçekleştiriyor. Asansörlü taşımacılık hizmeti, sunan firmamızla iletişime geçtiğiniz süre zarfında yeterli olacak tüm işlemler gerçekleşmiş oluyor. Çok yüksek kiraları ödemektense yerine daha düşük bütçelerde ki kiralık depolarda eşyalarınız bekletilir. Hem garantili hem de sigortalı hizmetler sunulduğu aslında her yönden belli oluyor. Örneğin; 7/24 saat kameraların açık tutularak her daim izlenme olasılığından dolayı, eşya depolama alanlarınızda eşyalarınız son derece güven içinde tutuluyor. İstediğiniz zamanda bizimle iletişime geçerek, eşyalarınızı belirttiğiniz adrese getirebiliyoruz.

Acıbadem Evden Eve Nakliyatta Covid-19 Tedbirleri

Acıbadem evden eve nakliyat şirketi tarafından, Pandemi zamanında Covid-19 tedbirlerini çok sıkı uyguluyoruz. Acıbadem  nakliyat ile covid-19 tedbirleri kapsamında; sıfır riskle ve sağlıklı şekilde taşımacılık hizmetleriniz gerçekleştiriliyor.

Her taşımanın öncesinde ve sonrasında mutlaka araçlarımız dezenfekte ediliyor. Dezenfektenin ardından taşımacılığı gerçekleştirecek araçlar gayet güvenli ve sağlıklı taşıma hizmeti müşterilerine sunuyor. Covid-19 kuralları kapsamında, ev taşıma işlemleri özenli ve titiz şekilde yapılıyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: