Konsolosluk Taşımacılığı

Konsolosluk Taşımacılığı Hizmetleri Soytaş Nakliye !

Ülkemizde bulunan yabancı kuruluşlar için gerçekleştirilen profesyonel taşımacılık hizmetini, tam donanımlı ekip ve ekipmanlarımız ile sağlamaktayız. Özellikle konsolosluk ülkeleri adına gerçekleştirdiğimiz anlaşmalı nakliyat hizmetini, kurulduğumuz günden bu yana profesyonel bir çapta ele alıyor ve güven içerisinde sonlandırıyoruz. Özel güvenlik çerçevesinde gerçekleştirilen konsolosluk taşımacılığı konusunda, bugüne dek elde ettiğimiz sağlam referanslar ve büyük tecrübe ile en iyi desteği sağlamaktan gurur duyarız. Tamamen sigortalı olan çalışanlarımız kapsamında konsolosluk için alınan özel izin ile nakliye hizmetinin, bugüne dek birçok defa gerçekleştirmiş bir firma olarak sizlere en uygun fiyatlarla kaliteli bir destek sağlamaktayız.

Tam Donanımlı Bir Hizmet Çatısı Altında Konsolosluk Taşımacılık Desteği

Yabancı ülkelerin temsilcilerinin ülkemizde bulunduğu konsolosluk içerisindeki tüm farklı eşyalar, profesyonel kadromuz ile tam donanımlı şekilde tüm ekipmanlarımız eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Özellikle eşyaların her biri sigorta dahilinde alınmakta ve buna göre, dev araç filosu içerisinden yapılacak seçim eşliğinde, arzu eden her yere güven içerisinde ulaştırılmaktadır. Hem araçlara yüklemek hem de yeni adrese taşınma noktasında sizlere sağladığımız çalışmalar, müşteri memnuniyetini ön plana alındığı hizmet altında gerçekleştirilmekte ve konsolosluk taşımacılığı adına özel bir çalışma yürütülmektedir.

  • konsolosluk taşıma
  • Garantili Nakliyat

Titiz bir çalışma ve büyük bir tecrübe ile birlikte güven isteyen konsolosluk taşıma hizmeti adına, hemen bizimle iletişim kurabilir ve bugüne dek elde ettiğimiz sağlam referanslar ve tecrübe bünyesinde güvenilir bir destek alabilirsiniz.

İstanbul Şehir İçi Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri !