• Bize Ulaşın
  • Kadıköy / İstanbul

Hakkımızda

Soytaş Nakliyat

65 yıldır aralıksız sunduğumuz hizmetin her aşamasında müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak her zaman daha iyisini yapmak için kendimizi sürekli geliştirdik. Ve bu 65 yıl boyunca nakliyat sektöründe en son teknolojilerin ülkemizde kullanılması ve müşterilerimizin hizmetine sunulması için çalıştık.

  • Kurumsal NakliyatOver 30 Years
  • İstanbul NakliyatOver 80k Members
  • Evden Eve NakliyatAnytime 24 Hours

Misyonumuz

Soytaş nakliyat olarak firmamız geleceğe dönül ve yenilikçi olmayan hizmet anlayışının tarihin tozlu yapraklarında kalacağının bilincinde hareketler 65 yılda olduğu gibi gelecekte de birçok yeniliğin ve farklılığın öncüsü ve savunucusu olacağına emin olabilirsiniz. Çağımız teknoloji çağı durumundadır. Ve bu çağda sürekli yeni şeyler üretilmektedir. Bu durum nakliyat sektörü içinde geçerlidir.

Vizyonumuz

Soytaş nakliyat olarak firma misyonumuz müşterilerimize önemli olduğunu hissettirme ve her ne şartta olursa olsun kaliteden taviz vermeme üzerine kurulmuştur. Firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti, bize olan güveni ve bundan sonraki tüm taşıma ihtiyaçlarında firmamızı tercih etmesi en önemli amacımız durumundadır. Firma olarak hak etmediğimiz kazançlar yerine sizlerin güvenini kazanmayı tercih etmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti odaklı misyonumuz ve kurumsal kimlik anlayışımız ile sizlere uzun süreler aynı kalitede ve hırsla hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. 65 yıl boyunca yaptığımız tüm hizmetler ve yeniliklerimiz yapacağımız tüm kaliteli hizmet ve yenilikleri teminatı durumundadır. Firmamız geçmişte olduğu gibi şimdi de ve gelecekte de kaliteli, sorunsuz ve güvenli hizmet anlayışı en uygun fiyat ve şartlarda sunmaya devam edecektir
0

Tropies

0

Country

0

Transport

0k

Worker

Team Member

Lorem ipsum dolor sit amet, usu no alienum adolescens an principes liberavisse eam, nam wisi malis recusabo at.

Testimonials

Watch the video and take some idea about our company