Kurumsal

Soytaş Nakliyat A.Ş
Turizm Gıda İnşaat Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.
personel

Deneyimli Personel

We know how to do Search Engine Optimization the traffic & sales increases utas enim duil veniam tempore

Müşteri Memnuniyeti

We know how to do Search Engine Optimization the traffic & sales increases utas enim duil veniam tempore

Özel Nakliye

We know how to do Search Engine Optimization the traffic & sales increases utas enim duil veniam tempore

Kurumsal
1953 den bu yana Nakliye !

Soytaş nakliyat olarak firmamız sunduğu kaliteli, sorunsuz ve yenilikçi hizmet anlayışı işe her zaman sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Sunduğumuz güven odaklı ve profesyonel yönetim anlayışını firmamızın her kademesinde örebilirsiniz. 65 yıldır aralıksız sunduğumuz hizmetin her aşamasında müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak her zaman daha iyisini yapmak için kendimizi sürekli geliştirdik. Ve bu 65 yıl boyunca nakliyat sektöründe en son teknolojilerin ülkemizde kullanılması ve müşterilerimizin hizmetine sunulması için çalıştık.

0+
Ev Taşımacılığı
0+
İşyeri Taşımacılığı
0+
Depolama Hizmeti
misyon

Soytaş nakliyat olarak firma misyonumuz müşterilerimize önemli olduğunu hissettirme ve her ne şartta olursa olsun kaliteden taviz vermeme üzerine kurulmuştur. Firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti, bize olan güveni ve bundan sonraki tüm taşıma ihtiyaçlarında firmamızı tercih etmesi en önemli amacımız durumundadır. Firma olarak hak etmediğimiz kazançlar yerine sizlerin güvenini kazanmayı tercih etmekteyiz.

Sizlerin bize olan güveni ve hizmet ihtiyaçlarında bizi tercih etmesi firmamızın en önemli kazancı durumundadır. 65 yıldır sizlere durmadan ve her gün aynı şevk ve mutlulukla hizmet etmemizin temelinde de sizlerin firmamıza olan güveni ve gönül bağı yatmaktadır.

vizyon

Soytaş nakliyat olarak firmamız geleceğe dönül ve yenilikçi olmayan hizmet anlayışının tarihin tozlu yapraklarında kalacağının bilincinde hareketler 65 yılda olduğu gibi gelecekte de birçok yeniliğin ve farklılığın öncüsü ve savunucusu olacağına emin olabilirsiniz. Çağımız teknoloji çağı durumundadır. Ve bu çağda sürekli yeni şeyler üretilmektedir. Bu durum nakliyat sektörü içinde geçerlidir.

Bu sebeple durmak bu sektörde yapılacak en önemli yanlışlardan biridir. Geçmişte günler süren ve oldukça sıkıntılı olan nakliyat hizmetleri arık birkaç saatte bitirilmekte üstelik eşyalar en ufak bir zarar bile gelmemektedir. Nakliyat sektöründe teknoloji oldukça önemlidir. Teknolojiye ayak uyduramayan firmalar yok olmaya mahkûmdur.

Soytaş Evden Eve Nakliyat
Profesyonel Nakliye Çözümleri
Firmamız gerek internet sitemizin işlevselliği, ofislerimiz, en son teknoloji ve bakımları her zaman eksiksiz olarak yapılmış ekipmanlarımız, sadece nakliyat hizmeti sunmak amacıyla modifiye edilmiş genç ve teknolojik araç filomuz ve firmamız bünyesinde görev alan deneyimli ve eğitimli personel kadromuzla beraber profesyonel bir kurumsal kimliğe sahip durumdayız.

  • İstanbul Nakliyat Firması
  • Asansörlü Evden Eve Nakliyat
  • İstanbul Ofis Taşımacılığı
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Özel Parsiyeş Eşya Taşımacılığı
pnh

Yusuf Öztürk

Müşteri Danışmanı

2004 den buyana Soytaş Nakliyat A.Ş Müşteri Danışmanı olarak görevli

Vedat Işık

Expertiz

Firmamıza 2007 den beri expertiz hizmetleriyle görevlendirmek üzere müşterilerimizin Tüm arzularını kolaylaştırmış bulunmaktadır .

Ayşe Can

Danışman & Expertiz

Firmamızın bünyesinde bulunurak 2001 den beri verdiği hizmetler doğrultusunda her zaman üstün başarı ile tüm çalışmaları gerçekleştirmektedir

Mutlu Müşteri Görüşleri

Tüm taşıdıklarımızın değerini iyi biliyoruz sizde müşterilerimizin arasında olmak istermisiniz

Referanslarımız
soytasnakliyat
soytasnakliyat
soytasnakliyat
soytasnakliyat