evdeneve

İstanbul Evden Eve Nakliyat - Soytaş Nakliyat

Ev taşıma hizmetleri, güvenli taşınma seçenekleri kategorisinde istediğiniz etkili çözüm seçeneklerini bir araya getirmiştir. Evden eve nakliyat sektöründe, en önemli konu ilk aşamadır.

Ekspertiz hizmeti olarak nitelendirilen bu işlemde, taşınacak eşya incelenmektedir. Bu incelemenin ardından, gerekli olan kapalı kasa aracın modeli belirlenmektedir. Asansör aracının ve kapalı kasa aracının park edeceği boşluğun tespiti de bu esnada gerçekleşmektedir. Boşluğun tespit edilmesinin ardından, asansörü engelleyebilecek ağaç ve elektrik telleri de tespit edilir. Evden eve nakliyat hizmetinde, giriş ve çıkışların incelenmesi, gerekli paketler ve paketleme elemanı, sigortalama seçenekleri, ücret ve taşıma için gerekli diğer seçenekler, ekspertiz hizmetinde çözümlenmektedir.

evdeneve

Montaj ve paketleme, taşınma işinin en önemli konusudur. Montaj işinde uzman olmayan ve paketlemeden anlamayan personeller, eşyalara zarar verebilir. Bu nedenle eşya paketleme hizmetinde, paketlemede uzman kişiler tercih edilir. İçi köpüklü kutular, balonlu naylonlar ve benzeri bir çok ürün seçeneği, bu kategoride değerlendirilmektedir.

  • Eşya Paketleme
  • Mobilya Montaj Demontaj
  • Asansörlü Nakliyat
  • Ücretsiz Expertiz Hizmetleri
  • Asansörlü Ev Taşıma
  • Aize Perde

Eşya paketleme işleminde, cam ve elektronik eşyalar özel olarak paketlenmektedir. Çizilme ihtimali olan bu ürünler, balonlu naylonlarla sarılmaktadır. Bu sarma işlemi ile birlikte, taşıma esnasında eşyalar daha güvenli bir şekilde istiflenebilmektedir. Dolap ve benzeri eşyaların demontaj işlemleri de profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Dolapların çizilmemesi için yine balonlu naylonlar kullanılmaktadır. Montaj işlemleri de aynı personelimiz tarafından yapılmaktadır.

İstanbul Şehir İçi Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri !